2016/17

Oproti loňskému ročníku tvoříme pouze čtyři optické prezentace. Absence lidí co umí kreslit je naší největší překážkou v tvorbě. Doufejme, že se konečně objeví někdo, kdo nám v tomto pomůže…

 

První choreo v letošní sezóně je připravováno k dalekému výjezdu na sever Čech. Jedná se o plachtu vytvořenou z modrého a žlutého igelitu, doplněnou o nápis. Tvorba probíhá bezproblémově a konečný efekt lze označit za zdařilý.

 


 

Pro výjezd do Olomouce se rozhodujeme k tvorbě jednoduchého chorea ve stylu nálepky, která se objevila v jedné z předchozích sérií + je vytvořeno 300 žlutomodrých „šál“. Vše proběhlo bez větších problémů. K choreu ještě posvítí jedna hirošima a celkově vše vypadá velmi dobře.

 


S tvorbou celotribunového chorea začínáme již v průběhu srpna. Když už se vše zdá být hotovo, objeví se zpráva o vyvěšení dresu Martina Hamrlíka. Od původního záměru tedy na poslední chvíli ustupujeme a den před utkáním narychlo děláme nápisy i „dres“ nad rolbu. Choreo tvoří přes 1000 žlutých a modrých igelitových vlajek, dva nápisy (10 a 15 metrů) a „dres“ s číslem 41.


Choreo k výjezdu do Třince začínáme tvořit den před odjezdem v azylu u našich kolegů  z fotbalu. Vše je tvořeno plachtou kruhového tvaru o rozměrech 6 x 6 metrů. S pomocí fotbalových si osaháváme také nový způsob tvoření choreí, což je sprejování. Vše nakonec probíhá bez problémů a choreo by se dalo zhodnotit jako povedené.

 

Podrobnější souhrn sezony 2016/2017 naleznete v tomto článku.