2018/19

Sezóna 2018/19 byla z našeho pohledu co se týče prezentací úspěšná. Choreografií mohlo být i víc, bohužel jako největší problém se momentálně jeví to, že nemáme vhodné prostory na tvorbu.

Zlín x Třinec

Od nového ročníku začíná na zimáku oficiálně působit nová skupina Žlutomodří, která si připravuje menší prezentaci.

 


Zlín x Třinec

Ve stejném zápase pak vytahujeme nápis pro Okála, který má vážné poranění hlavy.

 

 


Zlín x Liberec

Zápas připadá na státní svátek a tak se rozhodujeme pro choreo v národních barvách. Poprvé také zkoušíme nalepit fólie přímo na schody. Jednoduchá, ale pěkná prezentace.


Zlín x Plzeň

Choreografie na které je hlavním motivem hokejista a nápis „Legendy vychovaly legendy“ byla součástí zápasu, ve kterém se vyvěšoval dres 1. generaci legend – Bohumilu Koželovi. Bohužel zde doplácíme na nízkou návštěvu – zároveň se hraje také fotbal a tak folie, které máme k prezentaci ani nevytahujeme.


Třinec x Zlín

Do Třince vyhlašujeme akci „Všichni v černém“. Přes kecy některých jedinců se akce daří na jedničku. Nápis „Pozor Ševci“ doplňují žluté rukavice a následně i modré balónky, vše vypadá parádně.


Zlín x Litvínov

V domácím zápase s Litvínovem se připojujeme k oslavám sta let republiky s malůvkou malého československého státního znaku. Celé choreo mělo být doplněno o trikolóru z balónků, ale opět nám čáru přes rozpočet dělá slabá účast na tribuně…

 

 


Karlovy Vary x Zlín

Na tento vánoční výjezd si připravujeme menší plachtu s historickým znakem SK Baťa + nápis „Ševcovská tradice“ a k tomu se rozhodujeme použít i nevyužité červené a bílé balónky.

 

 


Zlín x Pardubice

Na den přesně slavíme v zápase s Pardubicemi devadesáté výročí založení klubu. Po dlouhé době se formuje i HFC a tak společně vytváříme celostadionové choreo. Naše část se skládá z plachty 20×10 metrů s významnými letopočty a čísly hráčů s jasným nápisem „PŘÍBĚH JEDNOHO KLUBU“. Vše doplňuje několik stovek zlatých fólií.

 


Zlín x Pardubice

Na začátku stejného utkání ještě vytahujeme nápis „Čája for president“. Petr Čajánek je v tu chvíli na ledě a dostává se mu pocty vyvěšení dresu pod strop zimáku.

 

 

 


Zlín x Pardubice

Po zápase se přesunujeme symbolicky k řece Dřevnici, kde se odehrávaly začátky místního hokeje a pyrotechnikou prosvětlujeme 25 metrů dlouhý nápis – „90 let zlínského hokeje“.