Co nás čeká v předkole?

Zlínští hokejisté se po roční pauze opět zúčastní vyřazovacích bojů. V předkole se jim postaví nejbližší možný soupeř – Olomouc. Co v této sérii čeká nás, fanoušky?

Domácí utkání
Doma se Berani představí ve třetím zápase série, který je na programu v pátek 9.3. a v případném čtvrtém duelu – v sobotu 10.3. Jedná se tedy o ideální hrací dny, proto věřme, že společně Zimní stadion Luďka Čajky opět pořádně zaplníme. Také z Olomouce jistě dorazí početná skupina fanoušků, a to je další důvod proč musí každý z nás fandit naplno od začátku až do konce – již není na co čekat!

VL

Choreografie
Na úvodní domácí střetnutí je připravena choreografie na stání za brankou. V souvislosti s tím vyhlašujeme “Akci ŠÁLA“ a prosíme všechny zlínské příznivce, aby si s sebou na stadion nezapomněli přinést šálu v klubových barvách. Jedná se o nezbytný doplněk k zmíněné choreografii a jen společně ji tak můžeme pořádně odprezentovat a ukázat klukům na ledě, že v tom nejsou sami!

O první přestávce pak budou někteří z nás, v pravděpodobně poslední letošní sbírce, vybírat dobrovolné příspěvky nejen na tuto optickou prezentaci, ale věřme, že i na prezentace ve čtvrtfinále. Předem děkujeme za každou korunu!

S nějakou tou menší choreografií bychom samozřejmě rádi dorazili i do Olomouce.

Venkovní utkání
Zápasy v Olomouci odehrajeme v úterý 6.3. a ve středu 7.3, případné rozhodující páté střetnutí je pak na programu v pondělí 12. března. Dny na výjezd to sice nejsou ideální, Olomouc je však za rohem a tak Berany jistě vyrazí podpořit mnoho Ševců. Pro informace o našich autobusových výjezdech nezapomeňte sledovat naši facebookovou stránku. Více informací najdete přímo v události na FB ZDE.

JEDEME VŠICHNI!

 

olo2

Suvenýry
Choreografie můžete podpořit samozřejmě také nákupem našich suvenýrů. Z nich zbývají například poslední dvě polokošile ve velikosti XXXL či balíčky se staršími nálepkami. Všechny aktuálně dostupné suvenýry naleznete zde.

VŠICHNI NA STADIONY – SPOLEČNĚ ZA ZLÍN!