Co nás čeká v září?

Je tu září a s ním i začátek nové extraligové sezóny! V úvodním měsíci soutěže sehrají Berani celkem osm utkání – po čtyřech doma i venku. Co v nich čeká nás, fanoušky?

Vítkovice – Zlín (pátek 8.9. – 17:30)
Extraligový ročník 2017/2018 zahájíme v nedalekých Vítkovicích, kam bývají vždy velmi vydařené a zajímavé výjezdy vlakem. Tentokrát však nevyrazíme po železnici, ale autobusem – přidej se k nám! Více informací nalezneš v naší události na Facebooku.

VIT

Zlín – Pardubice (neděle 10.9. – 17:00)
Poprvé na domácím ledě v soutěžním utkání s novým názvem, logem, dresy a v neposlední řadě také obměněným kádrem. Pro fanoušky zlínského sportu ideální zakončení nabitého víkendu (pátek – do Vítkovic, sobota – domácí fotbalové utkání s Teplicemi, neděle – doma Pardubice). A nezapomeň přijít včas, ať ti nic neunikne! 😉

Liberec – Zlín (úterý 12.9. – 18:00)
Nevhodný úterní termín, daleký soupeř – zde se bohužel moc příznivců ze Zlína očekávat nedá. Přesto si jistě nejen fanoušci pobývající blíže k Liberci cestu do hostujícího sektoru najdou a ani tentokrát nezaznamenáme výjezdovou nulu.

Zlín – Brno (pátek 15.9. – 17:30)
Již ve čtvrtém kole k nám zavítá úřadující mistr z Brna a s ním i pro nás nejtěžší a nejpočetnější soupeř na tribunách. Pojďme si všichni po delší době znovu užít páteční večer na Zimním stadionu Luďka Čajky!

Jihlava – Zlín (neděle 17.9. – 16:00)
Výjezd do Jihlavy čeká zlínské příznivce poprvé od sezóny 2004/2005, kdy se Dukla naposledy objevila v extralize. Věříme, že na Horácký stadion tak zavítají nejen ti, pro které se bude jednat o premiérovou návštěvu tohoto města, ale také starší výjezdníci z našich řad.
Na toto utkání bude vypravena autobusová doprava! Sleduj náš Facebook, kde se v dostatečném předstihu objeví bližší informace a pojeď s námi zopakovat loňské vydařené autobusové výjezdy do Třince či Olomouce.

Jihlava

Zlín – Litvínov (pátek 22.9. – 17:30)
Hokejisté Litvínova nezvítězili na zlínském ledě již čtrnáct zápasů v řadě. Podaří se Beranům v tomto duelu, v němž lze očekávat nejmenší zářijovou účast v sektoru hostů na našem stadionu, prodloužit? Přijď jim k tomu svým fanděním dopomoct i ty!

Olomouc – Zlín (neděle 24.9. – 17:00)
Nejoblíbenější a nejpočetnější výjezdy příznivců žlutomodrých barev posledních let, povinnost pro každého Ševce! V žádném případě si nenech ani tentokrát ujít velkou vlakovou párty, ulice Olomouce, obsazení jedné z tribun na místním stadionu a mnoho dalších zážitků!
Během září se na našem Facebooku objeví tradiční událost se všemi potřebnými informacemi k vlakovému výjezdu.
JEDEME VŠICHNI!

Zlín – Hradec Králové (pátek 29.9. – 17:30)
V posledním utkání devátého měsíce letošního roku přivítají zlínští hokejisté na svém ledě Hradec, v jehož kádru by se měli objevit také nám dobře známí Jakub Sedláček či Bedřich Köhler.

V září nás tedy čekají minimálně tři početnější výjezdy a také nejedno zajímavé domácí utkání. Podpořte v nich s námi zlínské hokejisty a společně jim pomozme k lepšímu startu do soutěže než v předchozích letech!

.. nesmí být ticho..!

Olomouc

Suvenýry

I v letošní sezóně budeme samozřejmě pro všechny zlínské příznivce postupně připravovat několik zajímavých suvenýrů. Veškerý výtěžek z jejich distribuce putuje na výrobu choreografie – děkujeme všem, kteří nám tímto způsobem pomáháte a podporujete vznik optických prezentací na zápasech Beranů!

První novinkou jsou stylové polokošile s výšivkou. V současné době zbývá posledních pár hodin pro jejich závazné objednání. Máte-li tedy zájem – neváhejte a napište nám na náš email nebo Facebook počet kusů a velikost. Polokošile půjdou brzy do výroby, po jejich zhotovení se vám ozveme a dohodneme se na jejich předání.
Polokosile

Aktuálně jsou již k dostání nové náramky – kus za 50 Kč. Ty lze pořídit u známých tváří z našich řad na nejbližších zápasech.
NaramkyMO

Na přelomu září a října se pak můžete těšit na další klasickou sérii nálepek či zcela nové předměty.
Dříve vyrobené produkty, které jsou stále k dispozici naleznete zde.