Diskuze

Napište nový záznam do diskuze

 
 
 
 
 
 
 
 
Políčka označené * jsou povinná.
Váš email nebude zveřejněn a nikde publikován.
35 entries.
sektor 1905 sektor 1905 z místa Praha wrote on 20. září 2019 at 20:42:
Bohemka-Zlín 2:2 muž zápasu Milan Havel diváci 4301 Ďolíček
Fc St.Pauli und Bohemians Prag Fc St.Pauli und Bohemians Prag z místa Hamburg wrote on 27. srpna 2019 at 8:56:
LOVE FOOTBALL!!! HATE RACISM!!!!!
rozhodčí rozhodčí wrote on 17. července 2018 at 7:55:
nabídka pískání
Vendula Vendula wrote on 31. prosince 2017 at 13:11:
Kompletuju si sbírku zlínského hokeje, od hokejových kartiček, přes suvenýry - plakáty, zlínská bully, ročenky, kalendáře, hrníčky, puky, minidresy až po hokejistu Petr Leška: dresy, hokejky apod. Vše co nenajdete na mých stránkách: www.hc-zlin.cz a budete mít k prodeji, neváhejte mě kontaktovat: vendysacek@seznam.cz Dohoda jistá a férové jednání. Odpovím každé nabídce. Díky za spolupráci a pomoc.
Shoemakers Zlín Shoemakers Zlín wrote on 14. listopadu 2017 at 19:56:
Dobře Lojzo...
Lojza z Litomyšle Lojza z Litomyšle z místa Litomyšl wrote on 14. listopadu 2017 at 17:46:
Na bitky se vykašlete,dělejte jen ultras scénu.Chce to aby byl na stadionech klid.
Ondřej Novák Ondřej Novák z místa Praha wrote on 28. října 2017 at 7:22:
Dnes Bohemka Zlín porazí. Jestli máte zájem můžeme dát bitku 30 na 30.
Shoemakers Zlín Shoemakers Zlín wrote on 12. ledna 2016 at 18:23:
Provedeny drobné aktualizace...
oteron oteron wrote on 5. ledna 2016 at 22:53:
je to tu jakési mrtfé.....
Bent Bent wrote on 30. října 2015 at 13:51:
Největším paradoxem je že týmy které nemají žádné "fankluby" tak mají jedny z nejlepších supportů v lize (důkazem toho budiž Kometa,HK,Olomouc....) Dokud budeme rozděleni takhle na dva tábory tak atmosféra nebude nikdy ideální. Jde o to že většina členů HFC je prostě za zenite a nechtějí si to přiznat, prostě starého psa novým kouskům nenaučíš (bez jakékoliv urážky). Ono raději se budou rozjíždět chorály které tady už jedou 10let než aby se vytvářeli nové melodické chorály (a že jich SZ v repertoáru pár má 🙂 ) Ono potom si člověk připadá jak někde na bitvě když slyší pořád z rožku jenom aby se bojovalo a šlo se do toho..... Pochopitelně že jde taky o fanatismus který prostě z té "staré gardy" a dětí které chodí do rožku jen si pokecat nedostaneme, pokud se to teda neveme za ten správný konec 🙂 Ono základem je schopný spíkr který to umí napumpovat, nebát se nikoho a ničeho, (chceš fandit tak fandi na max. nechceš fandit tak vypadni) Jenže lidi z HFC jsou takový lidumilové že jim to je lhostejné..
Michal J. Michal J. z místa Zlín wrote on 30. října 2015 at 12:46:
Timur: chápu , proč reaguješ podrážděně , ale je to zbytečné. Nejde mi o to se navážet do HFC , dělají co je v jejich silách , za to každopádně obdiv. Ale bohužel ten propadák s Olmikem na ledě i v hledišti , dává spíš za pravdu Shoemakerům. Pokud přijede 300 fanoušků , kteří stojí za bránou a jsou organizovaní a fandí , tak tomu našemu rožku o 100 lidech dají těžce na prdel. Když přijedou Vítky, Kometa nebo Olmík , jejich spíkři tam dole běhají od jedné strany na druhou , všechny hecují , dirigují a ten rozdíl oproti našemu statickému megafonu je obrovský. Naš jeden spíkr tam stojí , snaží se co může (možná jsi to právě ty, nevím) ale z těch 100 hrdel , který pojme náš rožek , už prostě víc nedostane, kdyby se rozkrájel. Namísto toho za bránou by mohli u plexi být klidně 2 nebo 3 a celý ten dav hecovat , roztleskávat , dělat různé choreo, atd. Vždyť těch lidí za bránou stojí kolik , 600, 700 , tisíc ? Pak by se nestalo , že přijedou 3 stovky organizovaných cizích fanoušků a dají nám tak na prdel , jako s Olomoucí. Chodím na hokej od nějakého roku 1991/92 , ale nevzpomínám si , že bych se cítil někdy tak trapně jako právě po tomto zápase , jednak po předvedené hře , slabé atmosféře v derby a "parádní" děkovačce . Sorry, ale na foru HFC se o přesunu za bránu diskutovat moc nedá , tam to vždy smetou slovy : aaaaaaa , tak to tu už dlouho nebylo... Dělejte , jak uznáte za vhodné , pokud přesun apriori odsoudíte jen proto , že to není váš nápad, ale cizí , další diskuze nemá moc cenu. Chtěl bych chodit na hokej i kvůli tomu , že si budu užívat nádhernou atmosféru a možná právě kvůli ní , než kvůli tomu hokeji. Ale bez nějakých změn se bojím, že to půjde ještě více do kytek , než jak je to teď.
Dawe Dawe wrote on 29. října 2015 at 9:32:
Timur: Ano já si myslím, že velká většina starých (bez urážky) fanklubáků tam je hlavně kvůli výhledu. Ve chvíli kdy se kotel zmenšil o sektor P6 se měl prostě přesunout, ale to je teď zbytečné řešit, prostě se tak nestalo. Pokud pominu nedávné ostudné fandění všech tak si myslím, že kdyby se šlo za bránu a fandilo se tak nějak "běžně" tak by to šlo slyšet úplně stejně jako když k nám přijede 300 fandů soupeře (kteří navíc řvou přímo do plexi, takže by jsme šli slyšet ještě víc). Samozřejmě by to nebylo hned, lidi by si museli zvyknout, najít si to "svoje" místečko, spíkr by to měl na začátku hodně těžké... Realita je taková, že čím dál tím víc lidí zjišťuje, že z rožku můžeš fandit jak chceš, ale když přijede pár hostů tak jsou slyšet líp. My jsme zas osamocení, když se na vašem foru jednou za uherský rok řeší fandění, nenaděláš nic 🙂
timur timur wrote on 29. října 2015 at 8:33:
Michal J.: pokud se chceš obracet na HFC, máš možnost na www.hfczlin.cz. S tím, že je rožek místo pro vyvolené, je to absolutní kec a momentálně je tam místa víc než dost. Není to ani žádný Olymp, ze kterého bychom shlíželi na své poddané. Zajímavé je, že kotel je v těchto místech od nepaměti a vždycky to šlo. Proč teda nikdo nejde nahoru, když je tam tak boží výhled? Jako to si opravdu myslíš, že jsme tam jen kvůli tomu? To jsem opravdu zvědavý, jestli by všichni ti, co se tak navážejí do fanklubu, opravdu fandili ostošest, pokud by se kotel přesunul za branku. Ale tady na tomto webu o tom odmítám diskutovat, protože jsem zde osamocený a nemá to smysl. Plácejte se po ramenou, jak je ta vaše cesta jediná správná. Realita je taková, že pokud by vám šlo skutečně o atmosféru, tak přijdete i do toho kotle. Ale s debatou na tomto "fóru" končím. Pokud mě chce někdo kontaktovat, má možnost jinde a jinak.
Honza.K Honza.K z místa Zlin wrote on 28. října 2015 at 23:58:
Chapu,jsem taky pro presun kotle dolu....Jsem myslel,ze pak by ten presun dolu byl jednodussi,kdyz budou lidi z shoemakers tvorit vetsinu kotle. Ale chapu... V nedeli hura na to!:-)
Honza.K Honza.K z místa Zlín wrote on 28. října 2015 at 17:13:
Chlapi, když děti z kotle (z rožku) nechtějí jít dolů, nechcete jít vy nahoru? Věřím, že by se časem hodně dospělých fanoušků přidalo a aspoň by se buď vytlačily ty děti, co nefandí, nebo by se aspoň nechali strhnout do fandění. Jinak se asi nehneme z místa a s naším kotlem to jde od deseti k pěti. Kdybych se to dalo vědět předem, tak bych šel nahoru taky. Vždyť teď to byla proti Olomouci ostuda, když jsme vedli 3:0, tak jsem pod kotlem dole za bránou slyšel olomoucké fans z druhé strany zimáku a ne náš kotel... Prostě ostuda, ostuda, ostuda!!... vždyť se nám smáli i sami olomoučtí...
Dawe Dawe wrote on 24. října 2015 at 10:46:
Jeden zápas ničemu neprospěje, pokud se má jít aktivně za bránu tak se tam musí jít na víc zápasů v řadě, protože si nejde myslet, že se pouhým přesunutím něco o 100% změní, chce to čas... Není to tak dávno co se přesun zkusil - 2 třetiny v zápase s Vítkovicemi a celý zápas s Libercem. S Vítkovicemi to bylo víc než dobré, ale s Libercem tam už nešli všichni a navíc pokud se dobře pamatuju tak to bylo v době kdy jsme snad pět zápasů doma v řadě nevyhráli... HFC dolů nepůjde už jen proto, že by z odtud neměli takový výhled jako z rožku. Krásné to bylo včera při pokusu o "skákání za ramena" na začátku třetí třetiny - spodek bez problémů, všichni se chytli a skákali, vrch od druhého zábradlí nic a zmohli se jen na to ten spodek přeřvat a "ukončit" tuto "novinku" 🙂
Michal J. Michal J. z místa Zlín wrote on 23. října 2015 at 13:14:
Proč se HFC tak urputně brání něčemu novému ? Jde o to to vyzkoušet , nic víc. Pokud to nebude lepší , zase se můžete na další zápas vrátit do svého rožku. No tak , chlapi , jde o společnou věc , hádání se mezi vámi ničemu neprospěje. Překousněte nějaké své osobní antipatie. Aktivně fandícím lidí ve Zlíně zatím není tolik, aby ti , kteří fandí , se mezi sebou ještě mohli dohadovat. Pokud bude HFC za bránou , mezi ostatními lidmi , kteří jsou ochotní a schopní fandit , tak se velmi rádi nechají strhnout a budou fandit. Udělali jste z rožku místo pro vyvolené , kam ostatní prostě nechodí , jste tam uzavřená skupinka lidí , je tam málo místa , nedá se tam pořádně hnout, všichni si tam drží svoje fleky , zkrátka a dobře , pokud chcete , aby se fandění oddávaly stovky lidí a ne jen desítky , přijďte mezi "běžné " lidi za bránu , kde stojí ty stovky lidí , strhněte tu masu a uvidíte. Dnešní zápas s Kometou k tomu bude ideální . No offense , ale sestupte z Olympu , ze kterého na nás shlížíte , myslím , že to všichni ocení. Tato sezona je přelomová , něco na co jsme byli zvyklí skončilo a snad jsme na začátku zase něčeho nového. Prosím , HFC , zkuste to. O co můžete přijít ? o hrdost a čest , že jste opustili rožek ? určitě ne, LČ vám to odpustí
Ondra Ondra wrote on 17. října 2015 at 23:18:
Honzo ano, na Liberec byla atmosfera o 300% lepsi. A souhlasim s tou hrou se fandi tezko. Stejne jako kdyz hala nechce, coz jsem si dnes vyzkousel v Brode, kde jsme podporovali Petra Lesku a Jardu Balastika a strhnout zbytek lidi slo jen velmi tezko:-)
Honza.K Honza.K z místa Zlín wrote on 17. října 2015 at 22:18:
Ondro, myslím, že poslední zápas s Libercem byla atmosféra dobrá S OHLEDEM NA TO, jak naši hokejisti teď hrají. Výkon našeho týmu teď vůbec nestrhne fanoušky k mohutnému fandění. Já jsem taky chtěl, moc to bohužel nešlo, za stavu 0:2 a hrozným hokejem....kotel i shoemakers ale fandili pořád. I po utkání na poděkování hráčům! Čest vám!
Ondra Ondra wrote on 15. října 2015 at 22:48:
Myslim, ze jakekoliv zabomysi valky mezi dvema tymi fanousku jsou k hovno. Atmosfera na stadionu stoji taky za hovno. Tak se sakra domluvte a delejte neco, co atmosferu zvedne. Na zapase s Vitkovicemi to bylo jak na statnim pohrbu.