Diskuze

Log in to post an entry

Registrace
43 entries.
timur timur wrote on 29. října 2015 at 8:33:
Michal J.: pokud se chceš obracet na HFC, máš možnost na www.hfczlin.cz. S tím, že je rožek místo pro vyvolené, je to absolutní kec a momentálně je tam místa víc než dost. Není to ani žádný Olymp, ze kterého bychom shlíželi na své poddané. Zajímavé je, že kotel je v těchto místech od nepaměti a vždycky to šlo. Proč teda nikdo nejde nahoru, když je tam tak boží výhled? Jako to si opravdu myslíš, že jsme tam jen kvůli tomu? To jsem opravdu zvědavý, jestli by všichni ti, co se tak navážejí do fanklubu, opravdu fandili ostošest, pokud by se kotel přesunul za branku. Ale tady na tomto webu o tom odmítám diskutovat, protože jsem zde osamocený a nemá to smysl. Plácejte se po ramenou, jak je ta vaše cesta jediná správná. Realita je taková, že pokud by vám šlo skutečně o atmosféru, tak přijdete i do toho kotle. Ale s debatou na tomto "fóru" končím. Pokud mě chce někdo kontaktovat, má možnost jinde a jinak.
Honza.K Honza.K z místa Zlin wrote on 28. října 2015 at 23:58:
Chapu,jsem taky pro presun kotle dolu....Jsem myslel,ze pak by ten presun dolu byl jednodussi,kdyz budou lidi z shoemakers tvorit vetsinu kotle. Ale chapu... V nedeli hura na to!:-)
Honza.K Honza.K z místa Zlín wrote on 28. října 2015 at 17:13:
Chlapi, když děti z kotle (z rožku) nechtějí jít dolů, nechcete jít vy nahoru? Věřím, že by se časem hodně dospělých fanoušků přidalo a aspoň by se buď vytlačily ty děti, co nefandí, nebo by se aspoň nechali strhnout do fandění. Jinak se asi nehneme z místa a s naším kotlem to jde od deseti k pěti. Kdybych se to dalo vědět předem, tak bych šel nahoru taky. Vždyť teď to byla proti Olomouci ostuda, když jsme vedli 3:0, tak jsem pod kotlem dole za bránou slyšel olomoucké fans z druhé strany zimáku a ne náš kotel... Prostě ostuda, ostuda, ostuda!!... vždyť se nám smáli i sami olomoučtí...
Dawe Dawe wrote on 24. října 2015 at 10:46:
Jeden zápas ničemu neprospěje, pokud se má jít aktivně za bránu tak se tam musí jít na víc zápasů v řadě, protože si nejde myslet, že se pouhým přesunutím něco o 100% změní, chce to čas... Není to tak dávno co se přesun zkusil - 2 třetiny v zápase s Vítkovicemi a celý zápas s Libercem. S Vítkovicemi to bylo víc než dobré, ale s Libercem tam už nešli všichni a navíc pokud se dobře pamatuju tak to bylo v době kdy jsme snad pět zápasů doma v řadě nevyhráli... HFC dolů nepůjde už jen proto, že by z odtud neměli takový výhled jako z rožku. Krásné to bylo včera při pokusu o "skákání za ramena" na začátku třetí třetiny - spodek bez problémů, všichni se chytli a skákali, vrch od druhého zábradlí nic a zmohli se jen na to ten spodek přeřvat a "ukončit" tuto "novinku" 🙂
Michal J. Michal J. z místa Zlín wrote on 23. října 2015 at 13:14:
Proč se HFC tak urputně brání něčemu novému ? Jde o to to vyzkoušet , nic víc. Pokud to nebude lepší , zase se můžete na další zápas vrátit do svého rožku. No tak , chlapi , jde o společnou věc , hádání se mezi vámi ničemu neprospěje. Překousněte nějaké své osobní antipatie. Aktivně fandícím lidí ve Zlíně zatím není tolik, aby ti , kteří fandí , se mezi sebou ještě mohli dohadovat. Pokud bude HFC za bránou , mezi ostatními lidmi , kteří jsou ochotní a schopní fandit , tak se velmi rádi nechají strhnout a budou fandit. Udělali jste z rožku místo pro vyvolené , kam ostatní prostě nechodí , jste tam uzavřená skupinka lidí , je tam málo místa , nedá se tam pořádně hnout, všichni si tam drží svoje fleky , zkrátka a dobře , pokud chcete , aby se fandění oddávaly stovky lidí a ne jen desítky , přijďte mezi "běžné " lidi za bránu , kde stojí ty stovky lidí , strhněte tu masu a uvidíte. Dnešní zápas s Kometou k tomu bude ideální . No offense , ale sestupte z Olympu , ze kterého na nás shlížíte , myslím , že to všichni ocení. Tato sezona je přelomová , něco na co jsme byli zvyklí skončilo a snad jsme na začátku zase něčeho nového. Prosím , HFC , zkuste to. O co můžete přijít ? o hrdost a čest , že jste opustili rožek ? určitě ne, LČ vám to odpustí
Ondra Ondra wrote on 17. října 2015 at 23:18:
Honzo ano, na Liberec byla atmosfera o 300% lepsi. A souhlasim s tou hrou se fandi tezko. Stejne jako kdyz hala nechce, coz jsem si dnes vyzkousel v Brode, kde jsme podporovali Petra Lesku a Jardu Balastika a strhnout zbytek lidi slo jen velmi tezko:-)
Honza.K Honza.K z místa Zlín wrote on 17. října 2015 at 22:18:
Ondro, myslím, že poslední zápas s Libercem byla atmosféra dobrá S OHLEDEM NA TO, jak naši hokejisti teď hrají. Výkon našeho týmu teď vůbec nestrhne fanoušky k mohutnému fandění. Já jsem taky chtěl, moc to bohužel nešlo, za stavu 0:2 a hrozným hokejem....kotel i shoemakers ale fandili pořád. I po utkání na poděkování hráčům! Čest vám!
Ondra Ondra wrote on 15. října 2015 at 22:48:
Myslim, ze jakekoliv zabomysi valky mezi dvema tymi fanousku jsou k hovno. Atmosfera na stadionu stoji taky za hovno. Tak se sakra domluvte a delejte neco, co atmosferu zvedne. Na zapase s Vitkovicemi to bylo jak na statnim pohrbu.
Rosa Rosa z místa Zlín wrote on 15. října 2015 at 18:56:
Dobrý den, rádi bychom Vás všechny pozvali na nedělní utkání 2. futsalové ligy ČR mezi týmy UTB futsal Zlín a Amor Vyškov. Utkání se hraje na hale Euronics. ...další informace naleznete zde: https://www.facebook.com/FutsalUTBZlin?ref=aymt_homepage_panel děkujeme za podporu ! ševci !
Dawe Dawe z místa Zlín wrote on 13. října 2015 at 8:31:
Timur: Je škoda, že se nerozepíšeš o tom jakým způsobem chce HFC tento stav změnit a místo toho si vše bereš tak osobně...
timur timur wrote on 13. října 2015 at 8:09:
Dawe: na tvé ironické a štiplavé poznámky přestávám reagovat. Na internetu, mezi svými jsi velký hrdina a možná se cítíš ve svém živlu... Dobře víš, že já s vámi řeším věci velmi aktivně. Prakticky jako jediný, protože jsem nad vámi tu hůl ještě nezlomil.
timur timur wrote on 13. října 2015 at 8:02:
Nevím, kdo píše pod nickem Shoemakers. Možná někdo, kdo se stydí napsat svůj názor osobně, opravdu nevím... HFC Zlín bylo založeno v roce 2004, takže žádných 16 let, ale 11. rok aktuálně. To jen tak na okraj. Mohl bych to taky nazvat vědomou lží, ale neudělám to, je to zřejmě jen nedostatek informací. Vaše skupina, pokud vím také nefunfuje 1 měsíc. To vám funguje web, ale na facebooku jste mnohem déle. A to se nebavím o tom, že první chorea pod hlavičkou Shoemakers Supporters máte již z roku 2006. Takže opět manipulace s fakty. Ono zní jinak 16 let vs. 1 měsíc 🙂 Souhlasím s tím, že nám jde o společnou věc. Na tom se shodneme. Nemůžeme se ale shodnout na věcech, které doprovází ten zbytek okolo. V Hradci jste měli možnost tragické fandění pozvednout. Bylo tam dokonce tak málo lidí, že jste si to mohli zrežírovat. Nestalo se. Ano, měli jste problémy se vstupem, ale místo kopání kolem sebe a hledání viny všude okolo, se zkuste i trochu zamyslet. V dnešní době, kdy není problém si cokoliv najít na internetu, asi fakt pro hradecké nebyl problém se na vás dopředu nachystat a hlavně vás pak i poznat... Odsuzuji jednání hradecké security, ale současně se domnívám, že jste se jim nabídli na zlatém podnose a oni toho využili. Ale jsem rád, že píšeš o tom, že letos máme doma tragické výsledky. Od toho se pochopitelně odvíjí i atmosféra a říkej si co chceš. Stačí, aby borci na ledě padali na držku a ochozy vždy bouří. Ale z toho můžeme vést v zápase 3:0, ale když je ten hokej hnusný, tak to stejně stojí na tribunách za hovno. A tento stav je potřeba změnit.
Dawe Dawe wrote on 12. října 2015 at 19:54:
Dočkej času jako husa klasu... Jinak se těšíme na to "aktivní řešení"!
timur timur wrote on 12. října 2015 at 18:47:
Jo jo, v dotazniku, ja jsem zapomnel... Rekl bych, ze se najde mnohem vic lidi, kterym se to nelibi, ale ti nemaji potrebu to nikde vypisovat. Kdyz jste tak strasne uspesni, a tolik moc lidi to chce, proc to zatim nejde videt?
Dawe Dawe z místa Zlín wrote on 12. října 2015 at 12:19:
Timur: V dotazníku jich bylo desítky...ale jak říkáš, přesvědčovat je zbytečné. Věřím, že ti co opravdu chtějí být slyšet tak za náma dřív nebo později dojdou sami.
Honza Honza z místa Zlin wrote on 12. října 2015 at 10:56:
Vubec netvrdim,ze kotel nejde slyset (a to i presto,ze plno lidi v kotli jen stoji),ale oproti jinym stadionum je to u nas rozhodne horsi. Samozrejme takove Brno ani nepocitam,to je uplne jina dimenze. Stojim hned za branou. Dawe: Rad se k vasi skupine priste pridam,musime konat,ne jen kecat:-)
timur timur wrote on 12. října 2015 at 10:22:
No tady konkrétně vidím dva, s tebou tři 🙂 To, že v kotli vás neslyšíme, píšu zejména z toho důvodu, aby ses nedivil, že nepřevezmeme žádný pokřik, který vy rozjedete - prostě není slyšet... Vím, kde jsem v pátek seděl, a co jsem slyšel a ze strany kotle to rozhodně nebyl žádný provar. Ale to je fuk, nepřišel jsem vás tady přesvědčovat, je to zbytečné...
Dawe Dawe z místa Zlín wrote on 12. října 2015 at 8:17:
Timure, akustiku neošidíš, víc není potřeba psát. A to, že nejsme slyšet do kotle nás fakt netrápí, protože to ani není našim záměrem. My chceme být slyšet na ledě a tam je skupina 20 lidí slyšet stejně (né-li lépe) než 150 lidí v rožku a můžeš si psát co chceš, ale je to tak. Jak vidíš, zastánců tohoto názoru je hodně....
timur timur wrote on 12. října 2015 at 8:11:
Hoši, to je pořád ta stejná debata dokola, jak o červené pančošce... Já jsem proti Vítkovicím výjimečně seděl nad střídačkami, mímo jiné právě kvůli tomu, abych to viděl (a slyšel) z jiné perspektivy, a kotel tam šel slyšet naprosto v pohodě, až jsem z toho byl překvapený. Byla slyšet i vaše skupinka za brankou, ale upřímně, zas takové terno to nebylo. Ani těch lidí se nepřidávalo zas tolik a nedělejme si iluze, že přesun nás spasí. Tím se do vás nějak nenavážím, je jasné, že v malém počtu to bude slabší. Ale stejně tak dobře může KDOKOLIV, kdo má zájem aktivně fandit, přijít do kotle. Nevím, jestli Michal J. a Honza do kotle chodí, nebo kde stojí na zimáku, ale stejně tak já můžu oponovat tím, že vaše pokřiky zase nejdou slyšet do kotle... Ale jediná možnost, jak vyhnat ty "děcka z kotle", kterých se Michal J, doslova štítí, je nenechat jim v kotli místo a nebo je do toho fandění strhnout. Mám zájem to aktivně řešit, ale tvrdit, že teď je všechno špatně a jediná cesta je ta vaše, není to pravé.
Dawe Dawe z místa Zlín wrote on 12. října 2015 at 7:25:
Díky za názory! S ohledem na minimum fandících lidí v rožku je třeba si uvědomit, že stačí aby ti, kteří opravdu chtějí fandit (a být slyšet) se spojili s náma co stojíme za brankou. Klidně si pojďte stoupnout k nám, uvítáme každého, kdo má opravdu zájem fandit 🙂