Ikony na plochu ke stažení

Havárie na Zimním stadionu Luďka Čajky nám vytvořila nečekanou pauzu od hokeje a nyní ani nevíme, zda se bude v pátek hrát proti Olomouci. Doufáme, že se brzy vrátíme na tribuny a budeme moct fandit. Pro všechny zlínské fanoušky jsme si připravili drobné překvapení, které mnohé jistě potěší! 
UkazkaJedná se o ikony pro složky nebo programy se zlínskou tématikou. Pokud Vás již omrzel nudný vzhled složky, který je automaticky nastaven nebo si chcete složku s hokejovou tématikou graficky odlišit, nabízíme Vám možnost zvolit si jeden z pěti motivů.
Tři ikony jsou tvořeny legendárním znakem 90. let – beranem. Můžete si vybrat 1. variantu (Beran 1), jedná se o žlutého berana na průhledném pozadí, jedná se tedy o vhodnou variantu, pokud máte modré nebo černé pozadí pracovní plochy. Tahle varianta je nevhodná pro zobrazování v jiné složce, protože žlutá na bílé není vidět.
Druhá ikona  (Beran 2) zobrazuje modrého berana s žlutým prokreslením, okolí berana je průhledné, díky čemuž získává ikona na dynamičnosti. Je ji vhodné použít na pozadí všech barev. Poslední beran je již v klasickém kruhu. Nápis nahoře je HC Zlín a dole est. 1929.
Jako ikonu si můžete také zvolit náš alternativní znak, který tvoří šternberská hvězda a vavřínový list s nápisem Shoemakers. Také zde je zvoleno průhledné okolí znaku. Nejuniverzálnější použití je u poslední ikony, kterou tvoří samotný nápis Zlín. Ten je vyhotoven v Baťovském fontu, který jsme vytvořili na základě znaku společnosti Baťa z roků 1938 – 1945. I tenhle znak má průhledné okolí.
Jak si u složky nebo programu nastavit ikonu? Postup se může lišit, zde je návod odzkoušený na operačním systému Windows 8.1. Levým tlačítkem klikněte na složku, kde chcete změnit ikonu a vyberte možnost „Vlastnosti“. V horní liště zvolte možnost „Přizpůsobit“ a úplně dole máte možnost „Změnit ikonu…“, poslední krok je po zakliknutí „Procházet…“ zvolit umístění souboru, který si stáhnete z našich stránek.
Nyní by již vše mělo fungovat! V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na info@shoemakers.cz.
Stáhnutí provede kliknutím pravým tlačítkem na slovo „Zde“ u jednotlivé varianty ikony a zvolení možnosti „Uložit jako/Uložit cíl odkazu jako“.

Beran 1 ke stažení zde.

Beran 2 ke stažení zde.

Znak HC Zlín ke stažení zde.

Znak Shoemakers Zlín ke stažení zde.

Nápis Zlín ke stažení zde.

Forza Ševci!