Kdo jsme

Shoemakers Zlín je seskupení zlínských fanoušků, kteří se na stadionu společně schází dlouhá léta a kterým již došla trpělivost s celkově bídnou atmosférou na našem stadionu.

Znak 6Skupina Shoemakers Zlín se začala oficiálně formovat v průběhu sezony 2014/15, ve které jsme se prezentovali i několika (na naše poměry) povedenými choreografiemi. Se začátkem skupiny vzniká i náš znak, který tvoří šternberská hvězda a vavřínové listy a nápisem Shoemakers. Znak je zvolen spíše volněji, může se tedy objevit více grafických variant znaku.

Naší snahou je přinést trochu jiný styl fandění a podpory klubu obecně. Pozvednutí zlínské fanouškovské scény v hokeji je naší prioritou – chceme toho dosáhnout lepší organizovaností na domácích i venkovních utkání a zapojení co nejvíce podobně smýšlejících lidí. Chceme zlepšit tvorbu a prezentaci choreografií, zavést nové pokřiky a chorály, ale hlavním cílem je se FANDĚNÍM BAVIT!

Zaměřujeme se taktéž na výrobu vlastních suvenýrů, nejen pro naše členy, ale i pro ostatní fanoušky. Naši vlajku můžete zahlédnout i na zlínském fotbalu nebo házené a to včetně některých výjezdů.

Shoemakers Zlín není uzavřenou skupinou. Přidat se k nám může každý, pro koho podpora klubu neznamená jen obléknout si dres a přidat příspěvek na sociální síť, ale kdo je ochoten se aktivně zapojit do fandění, přípravy choreografií a dalších aktivit na tribunách. Pokud máš zájem, kontaktuj nás, oceníme každou pomoc.