Plán výjezdů 2017/18

Rozpis sezony 2017/2018 nevypadá z hlediska větších výjezdů příliš podařeně. Krom klasických vánočních výjezdů se můžeme alespoň těšit na výjezd za „nováčkem“ do Jihlavy.

 

Extraligu přivítáme 8. září v zápase s Vítkovicemi. První kolo, nové dresy, noví hráči… Buď u toho i ty!

 

 


V Jihlavě se zlínští fanoušci naposledy objevili 26.12. 2004. Pro mladší fanoušky se tedy bude jednat o premiéru a „staří“ mohou nostalgicky zavzpomínat. Pojeďme si užít zářijovou neděli a podívat se na (staro)nový stadión!

 


Září je opravdu nabité, týden po Jihlavě se vydáme do nedaleké Olomouce, kde to už dobře známe. Když připočteme plánované fotbalové „domácí“ zápasy Ševců v Evropské lize tak si tohoto města užijeme opravdu vrchovatě…

 


Tradiční sváteční výjezd nás tentokrát zavede opět na Hanou. Ideální den, ve kterém můžeme obsadit celou tribunu za brankou… Nehleďme na umístění v tabulce či předváděnou hru a pojeďme podpořit žlutomodré v co největším počtu!

Rok 2017 zakončíme v Třinci, kde odstartujeme předsilvestrovskou přípravu! Blízká destinace, není nad čím váhat.

 


Program větších výjezdů není tak bohatý jako třeba vloni, ale o to víc si to musíme užít! Neváhej a už teď si tyto termíny zapiš do kalendáře. Tak jako na konci minulé sezony i letos chceme na vybrané výjezdy  vypravit své vlastní autobusy. Sleduj naši stránku, kde se vždy objeví aktuální informace!

PODPOŘ ŽLUTOMODRÉ NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘŮ I TY!

znak_stin