Souhrn 1.-17. kolo

Máme za sebou prvních sedmnáct kol základní části, a tak jsme se rozhodli ji trochu zrekapitulovat z pohledu nás aktivních fanoušků. K hokeji jen krátce, umístění je zatím lepší než se čekalo, ale hlavně jde vidět, že hra má ve většině zápasů hlavu a patu, na zápasy se dá dívat což je rozhodně pozitivum, jen tak dál! Když přihlédneme k řadě zranění tak si hokejky nevedou vůbec špatně, sezóna je dobře rozehraná.

2

Co se týká fandění obecně tak hned první domácí zápas s Třincem snesl přísnější měřítko. No a vlastně bychom málem zapomněli na jednu „maličkost“ – spíkr a bubny jsou od začátku sezóny za bránou. Po první čtvrtině můžeme s klidným svědomím říct, že se dostavil pozitivní efekt a fandění je hlasitější. Důležitým faktorem je také to, že se nemálo lidí, kteří chtějí aktivně fandit, přesunulo právě blíž spíkrovi a bubnům, apelujeme na všechny, kteří chtějí podpořit naše borce, ať dojdou blíž ke spíkrovi, jen tak bude mít vaše snaha smysl.

Objevilo se i několik větších či menších choreografií, na kterých jsme se také podíleli. Za povedenou považujeme určitě menší kartoniádu v českých barvách, optickou prezentaci k vyvěšení dresu Bohumila Kožely či další národní choreo oslavující výročí 100 let republiky.

5

Co se týká výjezdů tak tam jde vypíchnout venkovní zápas v Třinci, kam se jelo v černé barvě a vše dopadlo nad očekávání dobře. Ještě před nějakou dobou ve Zlíně naprosto neproveditelný počin se stal realitou a drtivá většina sektoru táhla za jeden provaz v jednotné barvě (nepočítaje obligátní žlutou). Zde je potřeba uznale pokývat i nad těmi, kterým není černá kombinace po chuti, ale přesto do této akce šli a snad i pochopili o čem to celé bylo…

8

Mile nás překvapil i zvýšený zájem o nálepky, první letošní série je již vyprodána a i zásoby druhé se pomalu tenčí, takže pokud chcete lepit, neváhejte, s největší pravděpodobností už letos klasické nálepky dělat nebudeme! Bohužel jsme krom nálepek nachystali zatím pouze zrcátka, což je málo, ale doufejme že se ještě něco většího objeví. Žlutomodří prodávají mikiny tak na to mrkněte a případně si ji objednejte ZDE.

6

Do příští reprezentační přestávky nás čeká například domácí zápas se Spartou, kde se bude vyvěšovat další dres legendy – Miloslava Sedláka. Jede se i do Plzně (neděle 18.11) a Olomouce (pátek 7.12.).

 

Nadcházející domácí zápas s Vítkovicemi bude jistě z těch zajímavějších už jen proto, že si svoji premiéru odehraje nová kostka. Konečně si tak budou moct přečíst průběžné výsledky i ti, kteří i přes veškerou snahu nedohlédli na provizorní tabuli na druhém konci zimáku. Mizí také jeden argument těch, kteří mají své místo v jednom či druhém rožku – a to, že za bránou nevidí hokej a opakované záběry…

V pátek všichni za bránou na značkách a fandit!