Sparta – Zlín: Pražský víkend

Na druhý zápas na Spartě se chceme přichystat lépe než na ten první a tak si někteří z nás zařizují volna dlouho předem. Pár týdnů před utkáním se objevuje info i o tom, že v Praze budou den před hokejem hrát i fotbaloví Ševci, což dává tušit kvalitnímu víkendu. Následně probíhá komunikace s kolegy z fotbalu, společně padá návrh na tvorbu tematických choreografií. Ve čtvrtek, tedy dva dny před fotbalovým zápasem se společně scházíme a tvoříme dvě stejná chorea s tím, že se obě budou lišit pouze v použitých barvách.

sparta1

Tady bych se zastavil, jasně čtvrtek není moc vhodný den na tvorbu, ale aby se nás čistě z hokeje sešlo tak málo?! Někteří by se měli probrat, zvlášť ti, kteří jsou přímo ze Zlína a místo toho aby došli alespoň na chvíli pomoct tak čumí na Ulici asi… Po několika hodinách jsou plachty hotové (hokejová se ještě v sobotu trochu dodělává).

Někteří jedou do Prahy v sobotu, naše skupina pak jede v neděli ráno. Cesta ubíhá klasickým snídáním piv a dalších dobrot. V Praze se pak odebíráme do jednoho staršího podniku, kde se nemilosrdně roztáčejí kola zelené, padne pár kolen a dalších pochutin. 7p77n7k9

Choreo máme domluvené s místní pořadatelskou službou dopředu a tak vše probíhá bez problémů. Sektory pro hosty jsou defakto vyprodané a tak by mělo hokejky hnát několik set Zlíňáků. Mělo… Realita je však jiná, support je co se týká našeho počtu podprůměrný. Tyto řádky se bohužel nedostanou k těm, kterým jsou mířené, ale proč tam vůbec jezdíte, když tu hubu neotevřete?!

getImage

Pozitivem je tak alespoň dobře vytažená plachta. K hokeji něco psát je zbytečné, bída a zmar, což taky fandění nepřidá. Cesta zpátky je tentokrát docela zdlouhavá. Čekáme ještě nějakou srandu po cestě zpět, ale ti co nás tak moc nenávidí, jaksi nevyjeli.

sp2